Kolory w naszym otoczeniu to nie tylko indywidualne preferencje, oznaka osobowości, ale też po prostu – moda. Trendy w wystroju wnętrz zmieniają się w każdym sezonie. Wraz z nimi – wiodące barwy ścian.

Zbliża się najlepszy moment na remonty. Podstawą jest malowanie ścian.

Do sypialni proponuje się kolory słoneczne, pełne energii, doskonałe na optymistyczny początek dnia. Moda podpowiada, aby była to dokładnie  ZŁOCISTA OCHRA.

Chwilami wydaje się, że SZAROŚCI są wszechobecne w związku z szałem na styl skandynawski. Dla wielbicie odcieni szarości mamy dobra wiadomość – nadal jest trendy!  Wnętrza nowoczesne, minimalistyczne, ale też z nutą ekstrawagancki – szczególnie dla ciemniejszych odcieni. Są idealne na ściany loftów, gdzie nie przytłaczają, ze względu na otwartą przestrzeń. Kolor tak mocno wbił się w świadomość dekoratorów, że uznawany jest w prasie branżowej za… uniwersalny. Doskonale komponuje się z bielą, beżami i wszystkimi kolorami z grupy ziemistych.

NIEBIESKI w pełnej gamie ma być ponownie hitem wakacji. Popularne pastele, ale i intensywne soczyste ciemnie odcienie. Eleganckie wnętrza wielbicieli nowoczesności powinny być uzupełniona białymi akcentami.

Hitowe odcienie ZIELENI to przede wszystkim wersja żywa lub oliwkowa. Sprzyjają relaksowaniu się. Zgrany duet tworzą z kolorami ziemi.

Wymienione kilkukrotnie kolory ziemiste musza być modne, skoro komponują się z tyloma innymi barwami! Pomieszczenia wymalowane na BEŻOWO lub BRĄZOWO, mogą zostać uzupełnione dodatkami z miedzi, co dodaje orientalnego smaku.

Pastelowy RÓŻ to nie pomysł nie tylko na dziewczyńskie i młodzieżowe wnętrza. Symbol popkultury lat XX, sprawdzi się jako dekoracja sklepów, czy restauracji.